Продукція > KYOCERA AVX > TRJD156M035S0225V
TRJD156M035S0225V
TRJD156M035S0225V KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 20% ESR = 225mOhm
Написати відгук