TRJD157K010RRJ
TRJD157K010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 10V.
Інші пропозиції TRJD157K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD157K010RRJ TRJD157K010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 10V