TRJD157M010RRJ
TRJD157M010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-20% 10V.
Інші пропозиції TRJD157M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD157M010RRJ TRJD157M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-20% 10V