TRJD225K050RRJ
TRJD225K050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 50V.
Інші пропозиції TRJD225K050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD225K050RRJ TRJD225K050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 50V