Продукція > AVX > TRJD226K016SRJ
TRJD226K016SRJ
TRJD226K016SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% ESR = 1100mOhm
Написати відгук