Продукція > AVX > TRJD226K020R0150
TRJD226K020R0150
TRJD226K020R0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 10% ESR = 150mOhm
Написати відгук