Продукція > AVX > TRJD226K025RRJ
TRJD226K025RRJ
TRJD226K025RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 22uF 10% ESR = 650mOhm
Написати відгук