Продукція > AVX > TRJD226K035R0200
TRJD226K035R0200
TRJD226K035R0200 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% ESR = 200mOhm
Написати відгук