Продукція > KYOCERA AVX > TRJD226K035SRJV
TRJD226K035SRJV
TRJD226K035SRJV KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% ESR = 6 50mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD226K035SRJV TRJD226K035SRJV Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% ESR = 6 50mOhm