Продукція > AVX > TRJD226M016RRJ
TRJD226M016RRJ
TRJD226M016RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 20% ESR = 1000mOhm
Написати відгук