Продукція > KYOCERA AVX > TRJD226M016SRJ
TRJD226M016SRJ
TRJD226M016SRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 20% ESR = 1000mOhm
Написати відгук