Продукція > AVX > TRJD226M020R0150
TRJD226M020R0150
TRJD226M020R0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 20% ESR = 150mOhm
Написати відгук