TRJD226M035SRJ
TRJD226M035SRJ KYOCERA AVX Components
trj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 35V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.65 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 Medical T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук