Продукція > AVX > TRJD227K010RRJ
TRJD227K010RRJ
TRJD227K010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 220uF 10%
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 220uF; 10VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TRJ, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Case: D, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TRJ, ESR value: 0.5Ω, Roll diameter max.: 180mm.
Інші пропозиції TRJD227K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD227K010RRJ TRJD227K010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 220uF; 10VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TRJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TRJ
ESR value: 0.5Ω
Roll diameter max.: 180mm