Продукція > AVX > TRJD227M010RRJ
TRJD227M010RRJ
TRJD227M010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 20% ESR = 500mOhm
Написати відгук