Продукція > KYOCERA AVX > TRJD335K035RRJ
TRJD335K035RRJ
TRJD335K035RRJ Kyocera AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 3.3uF 10% 2917 ESR= 2 Ohm
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук