Продукція > AVX > TRJD335K035SRJ
TRJD335K035SRJ
TRJD335K035SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 3.3uF 10% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук