Продукція > AVX > TRJD335M035SRJ
TRJD335M035SRJ
TRJD335M035SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 3.3uF 20% ESR = 2000mOhm
Написати відгук