Продукція > AVX > TRJD336K010SRJ
TRJD336K010SRJ
TRJD336K010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 10% ESR = 1100mOhm
Написати відгук