Продукція > AVX > TRJD336M010SRJ
TRJD336M010SRJ
TRJD336M010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR = 1100mOhm
Написати відгук