TRJD336M025RRJ
TRJD336M025RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-20% 25V.
Інші пропозиції TRJD336M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD336M025RRJ TRJD336M025RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-20% 25V