Продукція > AVX > TRJD475K035SRJ
TRJD475K035SRJ
TRJD475K035SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 10% ESR = 1500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук