Продукція > AVX > TRJD475K050R0600
TRJD475K050R0600
TRJD475K050R0600 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 4.7uF 10% ESR = 600mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук