TRJD475M050RRJ
TRJD475M050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJD475M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD475M050RRJ TRJD475M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 50V
товару немає в наявності
TRJD475M050RRJ TRJD475M050RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 50V