Продукція > AVX > TRJD476K016H0200
TRJD476K016H0200
TRJD476K016H0200 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 47uF 10% ESR = 200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук