Продукція > AVX > TRJD476K020RRJ
TRJD476K020RRJ
TRJD476K020RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-10% 20V
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJD476K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD476K020RRJ TRJD476K020RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 47UF 20V 10% 2917