Продукція > AVX > TRJD476M025RRJ
TRJD476M025RRJ
TRJD476M025RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-20% 25V
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJD476M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD476M025RRJ TRJD476M025RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 47UF 25V 20% 2917
товару немає в наявності
TRJD476M025RRJ TRJD476M025RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-20% 25V