Продукція > AVX > TRJD686K020R0200
TRJD686K020R0200
TRJD686K020R0200 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 68uF 10% ESR = 200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук