TRJD686K020RRJ
TRJD686K020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 20V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF +/-10% 20V.
Інші пропозиції TRJD686K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD686K020RRJ TRJD686K020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF +/-10% 20V