TRJD686M016RRJ
TRJD686M016RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 16V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF +/-20% 16V.
Інші пропозиції TRJD686M016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD686M016RRJ TRJD686M016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF +/-20% 16V