Продукція > KYOCERA AVX > TRJE106K050S0300V
TRJE106K050S0300V
TRJE106K050S0300V KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 10% ESR = 300mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук