Продукція > KYOCERA AVX > TRJE106M050R0300V
TRJE106M050R0300V
TRJE106M050R0300V KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 20% ESR = 300mOhm
Написати відгук