TRJE106M050RRJ
TRJE106M050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 50V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJE106M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE106M050RRJ TRJE106M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-20% 50V