Продукція > AVX > TRJE107K010H0100
TRJE107K010H0100
TRJE107K010H0100 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = 100mOhm
Написати відгук