Продукція > AVX CORPORATION > TRJE107K010R0100
TRJE107K010R0100 AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = 100mOhm.
Інші пропозиції TRJE107K010R0100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE107K010R0100 TRJE107K010R0100 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = 100mOhm