Продукція > KYOCERA AVX > TRJE107K016R0150
TRJE107K016R0150
TRJE107K016R0150 KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 10% ESR = 150mOhm
Написати відгук