Продукція > AVX > TRJE107K020A0150
TRJE107K020A0150
TRJE107K020A0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 10% ESR = 150mOhm
Написати відгук