TRJE107K020RRJ
TRJE107K020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 20V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF +/-10% 20V.
Інші пропозиції TRJE107K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE107K020RRJ TRJE107K020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF +/-10% 20V