Продукція > KYOCERA AVX > TRJE107M010R0100V
TRJE107M010R0100V
TRJE107M010R0100V KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 20% ESR = 100mOhm
Написати відгук