Продукція > AVX > TRJE107M010RRJ
TRJE107M010RRJ
TRJE107M010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 20% ESR = 440mOhm
Написати відгук