Продукція > AVX > TRJE107M010S0100
TRJE107M010S0100
TRJE107M010S0100 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 20% ESR = 100mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук