Продукція > KYOCERA AVX > TRJE107M010SRJ
TRJE107M010SRJ
TRJE107M010SRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 20% ESR = 440mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук