Продукція > AVX > TRJE107M020R0150
TRJE107M020R0150
TRJE107M020R0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 20% 2917 E SR= 150 mOhm
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук