TRJE107M020RRJ
TRJE107M020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 20V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF +/-20% 20V.
Інші пропозиції TRJE107M020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE107M020RRJ TRJE107M020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF +/-20% 20V