TRJE157K010RRJ
TRJE157K010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 10V.
Інші пропозиції TRJE157K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE157K010RRJ TRJE157K010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 10V