Продукція > AVX > TRJE157K016H0150
TRJE157K016H0150
TRJE157K016H0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 10% ESR = 150mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук