TRJE157K016RRJ
TRJE157K016RRJ AVX Corporation
TRJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 10% 16V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 16V.
Інші пропозиції TRJE157K016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE157K016RRJ TRJE157K016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 16V