Продукція > AVX > TRJE157M016A0150
TRJE157M016A0150
TRJE157M016A0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 20% ESR = 150mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук