TRJE227K010RRJ
TRJE227K010RRJ AVX Corporation
TRJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF +/-10% 10V.
Інші пропозиції TRJE227K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE227K010RRJ TRJE227K010RRJ Виробник : AVX AVXC_S_A0011957019_1-2538320.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF +/-10% 10V