TRJE227M010RRJ
TRJE227M010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF +/-20% 10V.
Інші пропозиції TRJE227M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE227M010RRJ TRJE227M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF +/-20% 10V
товару немає в наявності
TRJE227M010RRJ TRJE227M010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF +/-20% 10V